FRIGO FRIGO FRIGO FRIGO
FRIGO FRIGO FRIGO FRIGO
FRIGO FRIGO
FRIGO FRIGO
* SKLEP INTERNETOWY *FRIGO
PREZENTACJA - FRIGO CO2 POLSKAFRIGO
CHŁODNICTWO PRZEMYSŁOWE, INSTALACJE, CHŁODNIE - projekt, realizacja, nadzór, serwis-konserwacja, pogotowie chłodniczeFRIGO
Regały na kwiaty - TITANO, LEONARDO, ZEN, RIVIERAFRIGO
REGAŁY, SZAFY, WITRYNY chłodnicze i mroźniczeFRIGO
DRZWI do regałów i POKRYWY szklane na wyspyFRIGO
FRAMEC - GASTRONOMIA, lodziarne, cukiernie, piekarnieFRIGO
FOURMI rolki do przestawiania całych ciągów regałów i gondolFRIGO
CZUJNIKI poziomuFRIGO
REJESTRATORY TEMPERATURFRIGO
TERMOSTATY, sterowniki, termometryFRIGO
KABLE GRZEWCZEFRIGO
ALARMY - "Człowiek w chłodni", alarm bezpieczeństwa, detektor gazówFRIGO
MONITORING instalacjiFRIGO
SPRĘŻARKI chłodniczeFRIGO
AGREGATY chłodniczeFRIGO
FRIGA-BOHN Split systemyFRIGO
SZAFY elektryczneFRIGO
ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA GMC, HEROSEFRIGO
LUT srebrny twardy w otulinieFRIGO
FERMOD - Wózki i regały systemowe do chłodniFRIGO
SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH FERMATICFRIGO
KOMORY CHŁODNICZE, MROŹNIE, POMIESZCZENIA CZYSTEFRIGO
ZAWIASY DO DRZWI CHŁODNICZYCHFRIGO
FERMOD - ZAWORY DEKOMPRESYJNE - odsysaczeFRIGO
PROFILE PCV wykończeniowe do chłodni, LISTWY WYOBLAJĄCE i PRZYPODŁOGOWE, NAROŻNIKIFRIGO
FERMOD - ZAMKI, ZAWIASY, KLAMKI, ZACZEPY - akcesoria do drzwi chłodniczych FRIGO
ODBOJNICE, BUMPERY PCV, izolacja posadzki mroźni, zaślepkiFRIGO
USZCZELKI do drzwiFRIGO
DRZWI chłodniczeFRIGO
KURTYNY paskowe-lameloweFRIGO
FRIGA-BOHN - FRIGO - Zestawy sprężarkoweFRIGO
FRIGA BOHN - ParownikiFRIGO
FRIGA BOHN - SkraplaczeFRIGO
EZ TRANSFERT Zbiorniki cieczy freonowe, oleju, wymiennikiFRIGO
LEMMENS WentylatoryFRIGO
CARLY Produkty do czyszczenia wymiennikówFRIGO
H.T.H. Przewody wysokociśnieniowe i złączki,ankondy,węże giętkieFRIGO
AUTOMATYKA chłodnicza - zawory kulowe, elektromagnetyczne, filtry, wkłady, wzierniki, zawory bezpieczeństwaFRIGO
RURY, KOLANKA, TRÓJNIKI, REDUKCJE, MUFY miedziane caloweFRIGO
ARMAFLEX Izolacja termicznaFRIGO
KLIMATYZACJAFRIGO
ARTIPLASTIC kanały do PVC klimatyzacjiFRIGO
C.P.S. Narzędzia serwisoweFRIGO
PRACA FRIGO
IZOLACJE ARMAFLEX


Izolacje z syntetycznego kauczuku (ARMAFLEX) i polietylenu (TUBOLIT)

Materiały charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi, wysokim współczynnikiem oporu przeciw dyfuzji pary wodnej oraz niskiej przewodności cieplnej. Produkty stosowane są do izolowania rur grzewczych i sanitarnych w instalacjach c.o., ciepłej i zimnej wody użytkowej, izolacji kanałów powietrznych, zbiorników w chłodnictwie przemysłowym, klimatyzacji, w instalacjach o wysokiej temperaturze czynnika (kolektory słoneczne, gorący gaz, instalacje parowe). Występują w formie otulin, płyt, węży. Ponadto naszej ofercie szereg akcesoriów ułatwiających szybki montaż izolacji m.in. taśmy, kleje klipsy.

* ARMAFLEX AF izolacja z syntetycznego kauczuku do stosowania w chłodnictwie przemysłowym i użytkowym, klimatyzacji oraz zakładach przetwórczych. Stosowana w celu zapobiegania korozji i oszczędności energii. Temperatury stosowania: min. temperatura czynnika -50°C(-200°C) max. temperatura stosowania+105° C (+85°C powierzchnie płaskie).

* ARMAFLEX AC izolacja z syntetycznego kauczuku do stosowania w chłodnictwie przemysłowym i użytkowym, klimatyzacji oraz zakładach przetwórczych. Stosowana w celu zapobiegania korozji i oszczędności energii. Temperatury stosowania: od - 50° C do +105° C (+85°C powierzchnie płaskie).


* ARMAFLEX NH
izolacja z syntetycznego kauczuku nie zawiera halogenów(chlorowców), do izolacji kanałów powietrznych, zbiorników, w instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych, w których wymagane są materiały nie zawierające chloru: pomieszczenia komputerowe, statki, budynki o dużym zagęszczeniu ludzi. Temperatury stosowania: min. temperatura czynnika -50°C(-200°C) max. temperatura stosowania+105° C (+85°C).

* ARMAFLEX HT izolacja z syntetycznego kauczuku do izolacji rur, kanałów powietrznych, zbiorników (także kształtek i armatury) w instalacjach o wysokiej temperaturze czynnika: kolektory słoneczne, gorący gaz, instalacje parowe. Temperatury stosowania: od - 50° C do +175°C (+150°C przy stałej temperaturze).


* ARMADUCT
Izolacja z kauczuku syntetycznego przeznaczona specjalnie do izolowania kanałów powietrznych (wentylacyjnych).Temperatury stosowania: od +10°C do +60°C temperatury czynnika


* ARMA-CHEK Mata tkana z włókna szklanego ochraniająca materiał z syntetycznego kauczuku Armaflexu mocowana do niego fabrycznie. Całość stanowi system izolacji Arma-Chek D w formie gotowych otulin i płyt (rol)uzupełnione o samoprzylepną taśmę Arma-Chek D, do izolowania instalacji wymagającej ochrony: stosowana na zewnątrz, w instalacjach przemysłowych, naftowych, petrochemicznych, minimalna temperatura stosowania – 50oC.

* ARMA-CHEK R+T Elastyczna, czarna lub szara osłona z niespienionego kauczuku syntetycznego, montowana osobno na izolacji z syntetycznego kauczuku Armaflex i stanowiąca dla niej dodatkową ochronę, do izolowania instalacji wymagającej ochrony: stosowana na zewnątrz, w instalacjach przemysłowych, w zastosowaniach morskich i przybrzeżnych oraz na instalacjach na których należy unikać ryzyka korozji mogącej występować pod warstwą izolacji, minimalna temperatura powierzchni (czynnika) – 50oC, maksymalna temperatura powierzchni (czynnika) + 105oC.

* ARMA-CHEK S Mata z włókna szklanego, o jasnej metalicznej powierzchni, ochraniającej materiał izolacyjny z syntetycznego kauczuku Armaflex I mocowana do niego fabrycznie. Całość stanowi system izolacji Arma-Chek S w formie gotowych otulin, i płyt (rol), uzupełniona o osłonę i samoprzylepną taśmę Arma-Chek S, do izolowania instalacji wymagającej szczególnej ochrony; do zastosowania w pomieszczeniach o zaostrzonych wymaganiach co do czystości i sterylności powietrza, maszynowniach i obiektach przemysłowych (przemysł spożywczy,browary) oraz do zastosowania na zewnątrz.

* ARMAFIX uchwyty do rur; mocowanie i izolowanie rur w instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych w połączeniu z ARMAFLEXEM AF.
Temperatury stosowania:  min. temperatura czynnika -50°C(-200°C)  max. temperatura stosowania+105° C (+85°C powierzchnie płaskie).


* TUBOLIT
pianka polietylenowa o zamkniętej strukturze komórkowe, do izolacji rur grzewczych i sanitarnych w instalacjach c.o., ciepłej i zimnej wody użytkowej.
Maksymalna temperatura czynnika +102°C.

TUBOLIT DG  otuliny długości 2 m

TUBOLIT DG-A otuliny, długości 2 m, w wersji samoprzylepnej

TUBOLIT-S otuliny, długości 2 m, pokryte folią zabezpieczającą w kolorze czerwonym i niebieskim

TUBOLIT S w zwojach – węże pokryte folią zabezpieczającą w kolorze czerwonym, długość 10m

TUBOLIT S PLUS węże do izolowania i ochrony rur w ścianach i podłogach, pokryte folią zabezpieczającą w kolorze czerwonym i niebieskim, długość 20 m

TUBOLIT AR FONOBLOK do izolowania rur kanalizacyjnych, długość w roli 15 m, kolor niebieski

TUBOLIT DHS otuliny o mimośrodowym profilu do izolowania rur w podłogach z folią w kolorze niebieskim, długość 2 m.

* AKCESORIA

  • klej Armaflex
  • rozpuszczalnik
  • taśmy
  • klipsy
  • farba
  • pędzle